Přehled nástrojů

Stejně jako dodavatel našeho nástrojového vybavení dělíme nástroje do několika kategorií. Jedná se o děrovací nástroje, nástroje pro dělení materiálu, nástroje pro tváření materiálu a označovací nástroje.

Maximální velikost děrovacího nástroje je do průměru 76,2 mm. Nástroje mohou být rovné, šikmé, různých tvarů, povlakované, speciálně vedené pro malé otvory do silných tlouštěk plechů. Dělící nástroje s silikonovým stěračem pro bezpečný přejezd mezi prolisy. Používáme multitool, pro efektivní výměnu.

Děrovací nástroje rozlišujeme:

Kruhové

Čtvercové

Obdelníkové

Oválné

Speciální

Vaše výrobky můžeme osadit přesně těmito tvary s širokou škálou rozměrů. Rovněž můžeme pro Váš výrobek zajistit výrobu atypického tvaru nástroje a osadit s nim Váš výrobek.

Dělící nástroje

Dělící nástroje slouží pro odělenní opracovávaného dílu od tabule plechu. Pro tyto účely používáme nejčastěji nástroje 76×5, 56×5 a 39×5. Tyto nástroje mohou mít integrovaný stěrač pro snadnější oddělení dílu.

Tvářecí nástroje

Další velice důležitou kategoríí nástrojů jsou tvářecí nástroje. Tento druh nástrojů slouží k vytvoření různých speciálních prolisů, dimplů, větracích otvorů, zpevňujících prolisů, závitů a mnoho dalšího.

Jednotlivé žebrování – parametry

Označovací nástroje

Označovací nástroje slouží například pro vyražení vašeho loga do dílu nebo vyražení znaku zemnění či jiného i alfanumerického označení. Popřípadě důlčíků pro snadnější vrtání.

Zaujali jsme vás?

Zaujaly vás naše služby, potřebujete poradit, zkonzultovat svůj požadavek? Napište nám prostřednictvím on-line formuláře a my vás budeme kontaktovat.