O nás

Všechny informace, které potřebujete vědět

Domů O nás

proč s námi?

Šest důvodů proč zvolit právě naši společnost.

Vysoká kvalita zpracování

Vaše zakázky zpracujeme jak za pomoci kvalitních, moderních a přesných technologií, tak i s týmem zkušených a neustále se rozvíjejících pracovníků, a to na všech úrovních procesu. Každý díl vaší zakázky je pod neustálým dohledem těch nejkvalifikova­nějších odborníků znalých svého oboru, a protože vždy volíme pouze ten nejkvalitnější a nejvhodnější vstupní materiál, pak je výsledná kvalita zpracování přesně dle vašich představ.

Klientský servis

Od menších firem, přes ty střední, až po ty velké. Našimi zákazníky jsou všechny a ke všem přistupujeme individuálně. Vážíme si vaší důvěry a vždy uděláme maximum pro to, abychom vám vyšli vstříc. Nejsme obchodními partnery v zajetí smluv a dodatků. Staňme se týmem, který společnými silami vybuduje partnerství s odkazem.

Kompletní výroba

Slova jako “nejde” či “neumíme” se u nás nezabydlely. Proto je téměř jisté, že společně nalezneme řešení, jak vyrobit téměř jakýkoliv díl, který uspokojí Vaše představy a bude vhodný pro naše technologie. Náš tým technologů a konstruktérů vždy zvolí ten nejlepší výrobní postup a v případě potřeby zajistíme službu u vhodného dodavatele tak, aby k vám výrobky dorazily bezchybné.

Vývoj vlastních výrobků

Pokud existuje společnost zabývající se zakázkovou výrobou, která má více než dostatek zkušeností, aby je mohla proměnit v kvalitní výrobek, tak jsme to my. Vyrobili jsme nespočet snů našich klientů. Naší kreativitou jsme vyřešili jejich noční můry při výrobě prototypů. Nyní jsme odhodlaní splnit nejen vaše, ale i naše sny a přicházíme na trh s vlastními originálními výrobky, které ještě nikoho dosud nenapadly. Spolu s námi otevřete cestu i své budoucnosti.

Doprava až k zákazníkovi

Zní to jednoduše a mnohdy to tak je. Jsou ale chvíle, kdy doprava k zákazníkovi skýtá překážky, které pro někoho není jednoduché překonat. Ne však pro nás! Máme zkušenosti a partnerské smlouvy pro zasílání expresních zásilek jak pozemní, tak i leteckou cestou. Naše montážní celky naleznete i za oceánem u automobilových gigantů, kteří si na speciální balení a dopravu opravdu potrpí.

Léta zkušeností

Ano, společnost TopCNC s.r.o. plní vaše přání již od roku 2010. Mnozí z nás v oboru pracují ještě mnohem déle. Jsme firmou s týmem odborníků, a zároveň i nadšenců, a nezalekneme se žádné výzvy. Firma se zrodila z nadšení a píle dvou lidí a neustále se rozrůstá o další týmové hráče. Neusínáme na vavřínech a své zázemí stále vylepšujeme nejen o moderní špičkové stroje, ale také nezapomínáme na osobní rozvoj našich zaměstnanců a jejich proškolování a zlepšování profesních zkušeností. Pracujeme na neustálém budování firmy tak, aby se naše rodina spokojených zákazníků mohla rozšiřovat.

Naše priority (Motto)

Bezpečnost osob, spokojený zákazník, spokojený kolektiv.

Naše vize

Budeme Vaší první volbou v konstrukci technologické budoucnosti.

Naše filozofie

Jsme firma silně orientována na naše odběratele a dodavatele. Chceme být stabilním a spolehlivým partnerem svých zákazníků při realizaci jejich vizí v oblasti uplatnění strojírenských výrobků za pomocí moderních technologií s individuálním přístupem.

Základní informace

Jsme pružná moderní firma založená roku 2010 zabývající se komplexním zpracováním plechů CNC technologiemi, a to za pomoci špičkových strojů renomované značky Trumpf. Zabýváme se výrobou menších konstrukčních celků od kusové až po sériovou výrobu. Vytváříme výrobky s přidanou hodnotou a ve spolupráci s našimi dlouholetými partnery, zajišťujeme také finální operace ve vysoké kvalitě. Naše výrobní prostory se nacházejí v bývalém areálu dolu Fučík v Petřvaldu u Karviné. Naše krédo je individuální a osobní přístup. Zakládáme si na stabilní a dlouhodobé spolupráci. Vaši zakázku máme pod dohledem nejen zkušených a profesionálních zaměstnanců, odborníků ve svém oboru, ale také s podporou moderního informačního systému. Náš 60členný tým zkušených pracovníků, včetně vlastního konstrukčního oddělení, je schopen převést vaše myšlenky do praxe a uvést je v život.

Zaujali jsme vás?

Zaujaly vás naše služby, potřebujete poradit, zkonzultovat svůj požadavek? Napište nám prostřednictvím on-line formuláře a my vás budeme kontaktovat.