Konstrukční činnost

Máte myšlenku na výrobek, ale nemáte žádnou dokumentaci, případně nosíte jen svůj nápad na čtverečkovaném papíru. Neváhejte a oslovte nás. Náš tým zkušených pracovníků vám pomůže s návrhem přímo pro vás na míru a provede vás celou výrobou od A do Z.

Domů Služby Konstrukční činnost

Na začátku je skica

Dejte nám myšlenku a my už Vám navrhneme funkční a ekonomický celek. Jsme tady pro Vás prostřednictvím emailu, telefonu, nebo se za námi můžete zastavit na osobní schůzku.

Průběh komunikace s námi

Návrh prototypu

Vaší myšlence dáme tvar prostřednictvím špičkového 3D programu SolidWorks. Při vizualizaci můžeme provést potřebné korekce ještě před započetím výroby a doladit tak i ty nejnepatrnější nesrovnalosti.

Průběh návrhu

Výkresová dokumentace

Samozřejmostí je tvorba výkresové dokumentace. A pokud již dokumentaci máte, s velkou pravděpodobností se ji nám podaří načíst. Jsme schopni otevřít a zpracovat nejrůznější elektronické formáty přes DWG, DXF, STEP a jiné.

Dostupné formáty

Kompletní výroba

Provedeme Vás celou výrobou od začátku do konce. Naši konstruktéři se touto oblastí zabývají již mnoho let – proto návrh bude vždy vyrobitelný a funkční.

Zaujali jsme vás?

Zaujaly vás naše služby, potřebujete poradit, zkonzultovat svůj požadavek? Napište nám prostřednictvím on-line formuláře a my vás budeme kontaktovat.