Automobil pro děti

Aneb jak vykouzlit úsměv na tváři.

Domů Aktuality Automobil pro děti

Postižené děti budou jezdit zbrusu novým autem

Aneb pomáhejme společně

TopCNC s.r.o. je jedna ze společností podporující projekt „Sociální automobil“ uskutečňovaný společností Kompakt spol. s.r.o.

Základní škola a Mateřská škola v Ostravě – Porubě vzdělává žáky s postižením sluchu a vadou řeči. A právě žáci této školy budou mít nově možnost cestovat touto krásnou dodávkou. Žáci budou tuto dodávku využívat k přepravě na sportovní závody či různé kulturní akce.

Společnost TopCNC s.r.o. nepodpořila projekt „Sociální automobil“ ojediněle. Na tomto projektu se podílí, jako jeden z hlavních partnerů, již několik let.

Kompletní reportáž televize POLAR zde.

Co o projektu „Sociální automobil“ říká realizátor projektu

Za spoluúčasti firem a společností se snažíme o vytvoření, zdokonalení a obnovení vozového parku v ústavech a zařízeních, která svou činnost zaměřila na výchovu, vzdělání, rehabilitaci a integraci zdravotně, mentálně či jinak hendikepovaných li­dí.

Jsme toho názoru, že každá společnost, která během několika let zdomácněla na našem trhu a s úspěchem provozuje svou činnost, by mohla nebo měla alespoň malou částí někomu pomoci. Od roku 1997, kdy naše společnost zahájila realizaci tohoto projektu, se nám podařilo za pomoci firem a společností po celém území naší republiky s úspěchem předat již 1021 „sociálních automobilů“ jež pečují o naše spoluobčany mentálně či tělesně postižené nebo přestárlé. Vzhledem ke zkušenostem ze zahraničí byl doposud tento projekt postaven na vozech Renault Master, Renault Kangoo, Dacia Dokker, Dacia Lodgy a Dacia Jogger. V letošním roce bychom velmi rádi za pomoci našich klientů, tedy Vás, firem a společností, v této činnosti pokračovali a vybraným ústavům a zařízením z celé republiky předali další výše zmíněné vozy.

Zaujali jsme vás?

Zaujaly vás naše služby, potřebujete poradit, zkonzultovat svůj požadavek? Napište nám prostřednictvím on-line formuláře a my vás budeme kontaktovat.